אלף-בית ספרים סופרים מאיירים עניין                                                                                                                         kkkk
 

שאלות שנענו

ואו!!! איזה אתר מדהים!
אני מורה בבית ספר יסודי והשנה הצלחתי ליצור משרה של מורה לספרות בבית ספר לכיתות ד-ו כי למדתי ספרות כהתמחות. מטרתי שתלמידים יחוו את האומנות של הספרות והאתר הזה הוא בדיוק מה שהייתי צריכה! גם כבוד ליוצרים ומאיירים וגם תערוכות ציורים בנושאים שונים.
הבולים פשוט הרסו אותי!
המון תודה על העשייה החשובה הזו.
מיכל ש.
שלום מיכל,
שמחנו מאוד לקרוא את המייל שלך.
ואנו מודים לך על התגובה הלבבית!
בלי להתכוון לכך, נשאבתי היום לתוך דףדף. הנה השמש מעריבה לה ואני עודני באתר. נירה יקרה, זהו מעשה קסמים, החיאת הכותבים הקיימים אך נעלמים! פה הם נמצאים ואפילו מרגישים שיוסיפו ויקומו עוד ועוד בזכות המשובים והגישה הישירה לליבו של הצופה באתר.
חוה כץ ספורטה
 אני מודה מאוד על דבריך החמים, חוה!
 תגובה כזאת נותנת לנו כוח להמשיך .
למען האמת - אין לי שאלה.
רציתי רק לומר תודה. תודה ע-נ-ק-י-ת!!
איזה אתר נפלא.
אני אוהבת ספרים, אני אוהבת לקרוא - וילדי? נו, איך נאמר... קצת פחות.
ניסיתי ללא הצלחה לקרב אותם לספרי ילדותי. שיניתי גישה - החלטתי לנסות ספרים חדשים, מעוצבים ועדכניים. אבל אז נבהלתי מכמות הזבל.
הצילו!!! עוד ספר פיות אחד ונמות!
חיפשתי המלצות באינטרנט, מצאתי את דףדף ומאז אני שבויה בקסמו. אני עוברת על הביקורות, אני מזמינה את הספרים שנראו לי, אני משתקעת בחנות ובוחרת בקפידה, כל ספר נארז בעטיפת מתנה וכשבתי מסיימת ספר אחד מיד נוחתת בחיקה מתנה - ספר חדש. איזה כיף :) תודה!
שרון ב.
תודה רבה לך, שרון על דברייך החמים!

בדיוק למטרה זו הקמנו את דףדף
ככתוב בדף הבית (מי אנחנו ) 

אין דבר שמשמח את ליבנו יותר ממייל
כמו זה ששלחת לנו! 

חן חן!