אלף-בית ספרים סופרים מאיירים עניין                                                                                                                         kkkk
א 
ב 
ג 
ד 
ה 
ו 
ז 
ח 
ט 
י 
כ 
ל 
מ 
נ 
ס 
ע 
פ 
צ 
ק 
ר 
ש 
ת 
מרים ילן שטקליס
 

הגיעו למערכת

סודות של אלופה, מאת ירדן ג'רבי, כתר 2021. 120 עמוד, לא מנוקד. מדריך אישי להעצמה פרי עטה של אלופת עולם ומדליסטית אולימפית בג'ודו. סיפורים על התנסויות בדרך לצמרת, עצות ושיעורים לחיים. לנוער.

אוישכחתי, כתבה אירית גלנסקי, אייר אביאל בסיל, כנרת 2021. 32 עמוד, מנוקד. אמא של דובי שוכחת הכול: להתעורר בזמן, לסדר את הגרביים בזוגות, איפה הניחה את המפתחות, ואפילו שוכחת לנשק את דובי בבוקר, בכניסה לגן. בדרך כלל דובי מקבל זאת בהבנה, עד שהיא שוכחת לקחת אותו מהגן... לבני ארבע עד שבע.

מועדון הקומיקס של סופר גור, מאת דאב פילקי, כנרת 2021. 173 עמוד, מנוקד. פיטי הקטן מכריז על מועדון קומיקס, וכל חברי המועדון מנסים את כוחם בסיפורי קומיקס חדשים. קומיקס ללבני שש עד שמונה.

ככה שותלים שתיל,
כתבה לאה נאור, ספרית פועלים 2021. ספר קרטון לפעוטות. שיר ותיק של לאה נאור בספר קרטון לפעוטות שעניינו המחויבות הבין-דורית לנטיעות והדרכה לנטיעה נכונה ומוצלחת. לפעוטות.

אייבי + בין יורדות לעומק העניין,
ספר 12 בסדרה, כתבה אנני ברוז, ציירה סופי בלקול, כתר 2021. אייבי ובין מתכננות קריירה חדשה וחולמות להיות ציידות אוצרות. רק כשהן על סף כישלון הן מבינות מה המשמעות של 'אוצר' ומתמלאות שמחה וסיפוק. לגיל שש עד שמונה.

דרקולו מופלא-כולו, כתבה לוסי רולנד, צייר בן מאנטל, הכורסא ומודן 2021. 26 עמוד, מנוקד. בנם הקטן של מר וגברת דרקולה אינו רוצה להיות ערפד אפל וקודר, ובעזרת כוח הרצון שלו, הוריו האוהדים וחברתו החדשה מצליח לחיות חיים צבעוניים. לבני חמש עד שבע.

יומנו של חנון – קליעה גורלית, מס' 16 בסדרה מאת ג'ף קיני, כנרת 2021. 217 עמוד, קומיקס לא מנוקד. גרג נענה להצעתה של אמו להצטרף לקבוצת כדורסל, ומוצא את עצמו בעמדת מפתח רגע לפני שריקת הסיום של משחק חשוב. לבני שמונה עד אחת עשרה.

למיטה ודי, מאת זואי פוסטר בלייק, אייר מייק ג'ייקובסן, מודן 2021. 30 עמוד, מנוקד. בן מקווה לשנת לילה רגועה ורצופה, אך שני הוריו מתישים אותו בבקשות ובתלונות כאילו היו ילדים הפונים למבוגר האחראי. לבני ארבע עד שבע.

תעלומה כפולה –
ספר שישי בסדרה 'כראמל', כתבה מאירה ברנע-גולדברג, אייורים מאת רמי טל. 221 עמוד, לא מנוקד. ילדה חדשה מגיעה לכיתה. האם היא וג'יין הן תאומות שהופרדו בלידתן? כראמל עוזר לגלות את האמת. בני עשר ומעלה.

הפילון המנגן,
מאת אפרים סידון, צייר דני קרמן, כנרת 2021. ספר קרטון לפעוטות. הפילון החליט ללמוד לנגן, אבל חדקו הארוך מקשה עליו מאוד. רק כשהחדק הופך לכלי נגינה הוא זוכה להצלחה ולכבוד. לפעוטות.

מלכה,
בסדרה 'השושלת', כתבה קתרין מקגי, מודן 2021. 365 עמוד, לא מנוקד. לאחר מות אביה המלך, הנסיכה ביאטריס הופכת להיות מלכת ארצות הברית. היא מגלה כי לא כולם מרוצים מהשינויים בשלטון, ונאלצת להתמודד עם סכנה המאיימת על חיי בני המלוכה. לנוער.