אלף-בית ספרים סופרים מאיירים עניין                                                                                                                         kkkk
א 
ב 
ג 
ד 
ה 
ו 
ז 
ח 
ט 
י 
כ 
ל 
מ 
נ 
ס 
ע 
פ 
צ 
ק 
ר 
ש 
ת 
 

הגיעו למערכת

הנסיכה בשחור ויריד המדעים מלכותי, מאת שנון הייל ודין הייל, איירה לוין פאם, כנרת 2021. 87 עמוד, מנוקד. הנסיכות משתתפות ביריד המדעים המלכותי, אך מפלצת גועלית מנסה להרוס להן את החגיגה. לבני חמש עד שבע.

סוניק – מתקפת הזומבוטים,
מאת איאן פלין, מודן 2021. קומיקס, עמודים לא ממוספרים. האויב המושבע של סוניק ועוזריו המרושעים מפתחים נשק שבעזרתו יוכלו להשתלט על העולם. סוניק וחבריו מנסים לנצח במירוץ נגד הזמן.

אווטאר – כשף האוויר האחרון, צל וערפל –
ספר ראשון, כתב ג'ין לואן יאנג, כנרת 2021. 76 עמוד, קומיקס לא מנוקד.צוקו, נסיך הכתר, חזר עם משפחתו לעמו, אבל ארגון מחתרת מתכנן להדיח אותו מהשלטון. לבני שמונה עד אחת עשרה.

הנסיכה אביגיל ובית החרושת לרגשות,
מאת ינץ לוי, אייר אבי בלייר, זמורה 2021, 140 עמוד, מנוקד. נוכל המגיע לממלכת תַרְגֵשְׁיָה משכנע את המלך להרשות לו לשאוב את כל רגשותיהם של תושבי הממלכה, ואז מנסה משכנע אותם לקנות ממנו בחזרה את הרגשות שנתנו לו. הנסיכה אביגיל עושה הכול כדי שלמעשייה הזאת יהיה סוף טוב. לבני חמש עד שמונה.

איזו מין חתולה את, יוסף?
מאת רקפת זיו-לי, אייר אמיר פרסיה, עם עובד 2021. 154 עמוד, לא מנוקד. החתולה השחורה יוסף סקרנית לדעת מה קורה מחוץ לדירה שבה חיים היא והילד שאימץ אותה, וקופצת מהמרפסת אל הרחוב. לאחר שהיא חוברת לחתולי הרחוב היא מבינה שהיא יכולה ליהנות משני העולמות. לבני שמונה עד אחת עשרה.מוזיאון גוף האדם
, איירה קייטי וויידמן, כתבה ג'ניפר פקסטון, שוקן 2021. 95 עמוד, לא מנוקד. ספר עיון גדול ומקיף על גוף האדם - מערכת השרירים והשלד, הלב וכלי הדם, מערכת הנשימה, מערכת העיכול ומערכת השתן, מערכת העצבים והחושים, מערכת הלימפה, המערכת האנדוקרינית ומערכת הרבייה. לנוער.

חברים בכל מיני צבעים, כתבה חנה גולדברג, אייר אביאל בסיל, הקיבוץ המאוחד 2021. 24 עמוד, מנוקד. השיר 'חברים בכל מיני צבעים' שחנה גולדברג כתבה לפני שנים לפסטיגל זכה לאכסניה משלו, לאחר שנוספו לו בית העוסק בחבר על כיסא גלגלים, ובית שעניינו חברה כבדת שמיעה. לבני שלוש עד שש.

ג'יימי ומיה, מאת טרי ליבֶּנסון, כנרת 2021. 247 עמוד, רומן גרפי לא מנוקד. שתי תלמידות חטיבת הביניים מרגישות שהחברות הקרובה שלהן הולכת ונחלשת, הן בגלל כניסתם של כוחות חדשים למערכת החברתית המשותפת והן בשל ההשתנות שכל אחת מהן חווה. רומן גרפי 'על זהות וחברות, על הצורך למצוא את הקול שלך'. לבני עשר עד שלוש עשרה.

מה שאנה יודעת,
כתבה אבירמה גולן, אייר אלון געש, צלטנר 2021. 30 עמוד, מנוקד. אני עוקבת אחר שלושת הגוזלים של משפחת הצופיות, ומגלה שאחד מהם פוחד לעוף. אנה כבר יודעת הרבה דברים, ומצליחה להרגיע את הצופי הקטן. בזכותה הוא פורש כנפיים ועף. לבני שלוש-ארבע.

סיפורי אימה של חבר מושלם,
מעולמו הדמיוני המצמרר והמצחיק של ראולי ג'פרסון, כתב וצייר ג'ף קיני, כנרת בית הוצאה לאור 2021. 218 עמוד, לא מנוקד. סיפורים מפחידים ומצחיקים על זומבים, ערפדים, רוחות רפאים וחברים מפוקפקים אחרים. לבני שבע עד עשר.

השיעור של קלודיה, ספר רביעי בסדרה 'מועדון הבייביסיטריות',
מאת ריינה טלגמאייר, כנרת 2021. 162 עמוד, קומיקס לא מנוקד. ג'נין, אחותה הגדולה של קלודיה, נחשבת לבת המוצלחת במשפחה, ויכולותיה של קלודיה אינן זוכות להוקרה. רק כשסבתא מימי נופלת למשכב לומדות האחיות להכיר זו ביתרונותיה של זו. לבני שמונה עד אחת עשרה.

מלכודת הספר הלבן – קללות קדמוניות,
ספר שני בסדרה, כתבו קסנדרה קלייר, וֶסְלִי צ'ו, מודן 2021. 365 עמוד, לא מנוקד. כשהספר הלבן רב העוצמה נגנב מביתם השליו של מגנוס ואלק, והשניים יוצאים בעקבותיו לשנחאי ונעזרים בידידים כדי להתגבר על ממלכת המתים. לנוער.

אני מייקי, מאת גליה עוז, כנרת זמורה ביתן. הדפסה חוזרת לספר שראה אור ב- 2016 וזכה בפרס דבורה עומר לספרות ילדים. סיפורו בגוף ראשון של ילד המתמודד עם הפרעת קשב חמורה, עם דחייה חברתית ודימוי עצמי מייאש. קרן האור היחידה בחייו היא חברותו המתפתחת עם חברה לכיתה המגלה את צדדיו הטובים הסמויים מעיני האחרים. לבני שמונה עד אחת עשרה.