אלף-בית ספרים סופרים מאיירים עניין                                                                                                                         kkkk
א 
ב 
ג 
ד 
ה 
ו 
ז 
ח 
ט 
י 
כ 
ל 
מ 
נ 
ס 
ע 
פ 
צ 
ק 
ר 
ש 
ת 
מרים ילן שטקליס
 

הגיעו למערכת

אישה-עם מחברת, כתבה ואיירה תות מולאור, צמרת הוצאה לאור 2018. 23 עמוד, מנוקד. אישה הנוהגת לרשום במחברתה כל אירוע לא נעים מחפשת ומוצאת דרך לשפר את הרגשתה. לבני ארבע עד שש. 

אולטרה 66 ומלחמתו בנמלה הענקית עם הארס הקטלני, כתב דן פלג (בן 11), אייר פייס בונס, אוריון 2018. 63 עמוד, מנוקד. נמלה ענקית מנסה להשתלט על כדור הארץ עד שנער אמיץ עוצר אותה. לבני שש עד שמונה. 

מה יגידו, מאת אורית דנין, איירה יפעת נחשון, אוריון 2018. 28 עמוד, מנוקד. אגדת זֵן על חשיבותו של ביטוי העצמי. לבני חמש עד שבע. 

רפאל שואל, מאת לי קורצווייל, אוריון 2018. 22 עמוד, מנוקד. ילד ואימו ממספרים יחד סיפור לפני השינה. לבני ארבע-חמש.

פינוקי מבקר בגן החיות, מאת אריק היל, שוקן 2018. פינוקי מבקר עם הוריו בגן החיות, והחליט להתיידד עם חברים חדשים. ספר קרטון פעוטות. 

עלילות שיטאקי, - יערות הטרולים התחתיים, כתבה אשכר ארבליך-בריפמן, ציירה טלי פלד, רימונים 2018. 189 עמוד, לא מנוקד. שיטאקי ואחותו התאומה יוצאים למסע הרפתקאות כדי להציל תינוקת הזקוקה לעזרה. לבני שמונה עד אחת עשרה. 

קרקס מירנדס, כתבה קֶסִי ביזלי, הקיבוץ המאוחד 2018. 261 עמוד, לא מנוקד. כשמייקי מבין שסבו האהוב חולה מאוד, הוא מחליט למצוא את הקרקס האגדי שסבא סיפר לו עליו ולבקש עזרה ממכופף האור המסתורי. לבני תשע ומעלה.

חבר שלי, כתבה שולה מודן, איורים מאת יהלי זיו, מודן 2018. 24 עמוד, מנוקד. דו-שיח פטפוטי בין ילדון לסנאי היושב על ענף מול חדר הילדים. לפעוטות. 

בעידן האהבה והשוקולד, ספר אחרון בטרילוגיה 'הבכורה', כתבהגבריאל זווין, כתר 2018. 278 עמוד, לא מנוקד. אניה משאירה מאחור את האובדן ומשקיעה את כל כוחה בעסק שהקימה, עד שהיא נאלצת להילחם על חייה. לנוער. 

המשחק, ספר שני בטרילוגיה 'המשחק', כתבה דנה אבירם, רימונים 2018. 282 עמוד, לא מנוקד. שבעה גיימרים חוזרים למשחק המציאות המדומה כדי למצוא את התרופה שתציל את חברתם. לנוער. 

מעשה בילדה בודדה,
כתבה מרים ילן-שטקליס, איורים מאת איה גורדון-נוי, דביר 2018. 32 עמוד, מנוקד. הוצאה מחודשת של שיר ותיק – מונולוג של ילדה הנשארת לבדה בבית ומנסה להתגבר על פחדיה ובדידותה. לבני חמש עד שבע. 

מר לי וצר לי, כתבה ג'וליה דונלדסון, אייר אקסל שפלר, מודן 2018. 28 עמוד, מנוקד. גרסה נוספת למעשייה היהודית הוותיקה על העני הבא אל הרב ומתלונן על הצפיפות בביתו. לבני ארבע עד שש.