אלף-בית ספרים סופרים מאיירים עניין                                                                                                                         kkkk
א 
ב 
ג 
ד 
ה 
ו 
ז 
ח 
ט 
י 
כ 
ל 
מ 
נ 
ס 
ע 
פ 
צ 
ק 
ר 
ש 
ת 
מרים ילן שטקליס
 

הגיעו למערכת

המסע שלי עם נקדימון דינוזאורוס, מאת דנה דרילינגס, סטימצקי 2018. 126 עמוד, לא מנוקד. כשניני יוצאת לחפש את המפתחות ששכחה, היא נתקלת בדינוזאור זעיר וחביב. יחד הם נקלעים להרפתקאות בלתי צפויות המשנות את חייהם של השניים. לבני תשע ומעלה. 

אמא, מה זה זמן?, מאת אירית וייסמן-מינקוביץ, איירה אירנה פוליאק, דני ספרים 2018. 22 עמוד, מנוקד. רן המצפה לאורחים שואל שאלות על זמן ולומד על מאפיינים שונים שלו. לבני שלוש עד חמש. 

קווין הקואלה תקוע למעלה, מאת רייצ'ל ברייט, אייר ג'ים פילד, כתר וכנפיים 2018. 30 עמוד, מנוקד. קואלה צעיר מידחף להמשיך ולהיאחז בגזע העץ מאשר לשחק ולגלות את העולם. רק כשאין לו ברירה הוא נאלץ לשנות גישה. לבני שלוש עד חמש

נמנום החורף של תום,
כתבה לינדה אשמן, צייר צ'אק גרונינק, הוצאת הכורסא 2018. 30 עמוד, מנוקד. תום מתכונן לשינה, אך בזה אחר זה צובאים על דלתו בעלי חיים ומבקשים להשתמש במיטתו לשנת החורף שלהם. לבני שלוש עד חמש. 

רוזלינדה יורדת מהעץ, כתבה איריס ארגמן, איורים מאת נטע-לי רון-רז, מטר 2018. 48 עמוד, מנוקד. המכשפה רוזלינדה מחליטה לרדת מהעץ שהיא אוהבת ולצאת להרפתקה חדשה במקומות רחוקים. לבני חמש עד שבע. 

לא רעים בכלל, 2 ספרים בסדרה מאת אארון בליבי, כנרת 2018. 137 עמוד כל ספר. מר כריש, מר זאב, מר פיראנה ומר נחש הקימו את מועדון הרעים-הטובים, אך כוונותיהם הטובות מסתבכות בדרך אל התהילה. לבני שמונה עד עשר. 

קלע הכשף, מאת סבסטיאן דה קסטל, כתר 2018. 377 עמוד, לא מנוקד. ספר ראשון בסדרת פנטזיה חדשה. כאשר קלן הנואש שואף לגילוי ולמימוש של כוחות הקסם שלו הוא פוגש דמות שתגרום לו לצאת למסע של חיפוש עצמי ולהיאבק על זהותו. לנוער. 

מקס האמיץ, כתב ואייר אד ויר, כתר וכנפיים 2018. 32 עמוד, מנוקד. סיפור מצויר על חתלתול חסר פחד, הרודף אחר עכברים אף שאינו יודע איך נראה עכבר. לפעוטות. 

דרקון האמבטיה שלי,
כתבה סיון דודאי, איורים מאת רמי מאיקס, אוריון 2018. 22 עמוד, מנוקד. תום הקטן מסרב להתרחץ, ובזכות דרקון קסום מתגבר על קשייו. לבני שלוש-ארבע. 

המגדל שלי נפל, מאת מעיין אטיה, איירה נירה בר, אוריון 2018. 20 עמוד, מנוקד. רני אוהב לשחק עם אימו אך מתעקש לעשות דברים בעצמו. לבני שנתיים-שלוש. 

איתן וסטפן חברים הכי טובים, כתב ואייר ברק פונס, אוריון 2018. 24 עמוד, מנוקד. החברים הטובים איתן וכלבו האהוב חוגגים יחד יום הולדת ראשון. לפעוטות. 

הקמע – ספר שמיני, מאת קאזו קיבואישי, כתר 2018, 197 עמוד, לא מנוקד. אמילי ואחיה נאבין חייבים למצוא כוחות לעצור את יצורי הצללים ולהציל את אלדיה. פנטזיה בקומיקס לבני שמונה עד שתים עשרה.